Otázky? Pýtajte sa online!

Telefonická objednávka: 0901 76 33 66

Medhouse

Prečo?

Pravidelné čistenie zubov a okrajov ďasien je prevenciou zápalu ďasien, zubného kazu, zafarbenia zubov, alebo dokonca aj straty zubov. Úlohou dentálnej hygieničky je odstrániť z Vašich zubov nahromadený povlak a zubný kameň a dokonale vyčistiť každú plochu zuba. Váše ďasná nebudú krvácať, zvýši sa úroveň čistoty v ústach a kazivosť zubov sa zníži.

Ako?

Dentálna hygienička spolupracuje s lekárom. Po vstupnom vyšetrení a zhodnotení stavu mäkkých a tvrdých tkanín v dutine ústnej dentálna hygienička vyčistí zuby ultrazvukom, individuálne dočistí jednotlivé plôšky kyretami od zubného povlaku a zubného kameňa. Ku každodennej hygienie úst patrí aj vyčistenie medzizubného priestoru. Dentálna hygienička vás naučí, ako si máte medzizubné priestory čistiť. Odporučí vám pomôcky a zároveň vysvetlí vhodnou motiváciou a inštruktážou, ako ich používať. V záverečnej fáze ošetrenia sa zuby vyleštia pastami určenými na profesionálnu hygienu a nafluoridujú.

Kedy?

Z hľadiska efektívnosti a dostatočnej prevencie doporučujeme vykonávať dentálnu hygienu dvakrát za rok a u pacientov s parodontitidou 1x za tri mesiace.

Prijímame nových pacientov!

Skvelé ceny, príjemné prostredie a množstvo doplnkových služieb. Tešíme sa na vašu návštevu!