Otázky? Pýtajte sa online!

Telefonická objednávka: 0901 76 33 66

Medhouse

Prevencia

Jediným spôsobom akým sa dajú zachovať zdravé zuby je prevencia a správna starostlivosť. Preto ich netreba v žiadnom prípade podceniť. Prevencia zubnéko kazu je rovnako dôležitá pri mliečnom ako pri trvalom chrupe. Návyky, alebo dentálne IQ, ktoré si dieťa osvojí v ranom období, mu pomôžu zachovať si zdravé zuby v dospelosti. S prevenciou u detí by sa malo začať ešte pred prerezaním zubov a prvé kroky sa môžu podniknúť dokonca ešte počas vývoja dieťaťa v tele matky.

Ošetrenie

V detskom veku sú preventívne prehliadky dôležité nielen z hľadiska včasného objavenia ošetrenia zubného kazu, ale aj pre kontrolu správneho prerezávania zubov a rastu čeľustných kostí. V našej ambulancii lekár posúdi stav chrupu dieťaťa a v prípade anomálií odporučí špecialistu v oblasti ortodoncie.

Prostredie

Pri zariaďovaní sme sa snažili o “rodinný” dizajn, aby sa naši malí návštevníci cítili ako doma. Radi privítame aj mladšie deti, ako sprievod svojich starších súrodencov, alebo naopak, ktorí sa nechávajú pred nimi ošetriť. Týmto chceme dosiahnuť to, aby detský pacient dôveroval a zároveň si vypestoval pozitívny vzťah k ošetreniu zúbkov. Psychika detského pacienta pri ošetrení je veľmi dôležitá a preto je pre nás prvoradý prístup k dieťaťu zo strany lekárov a zdravotných sestier.

Prijímame nových pacientov!

Skvelé ceny, príjemné prostredie a množstvo doplnkových služieb. Tešíme sa na vašu návštevu!