Otázky? Pýtajte sa online!

Telefonická objednávka: 0901 76 33 66

Medhouse

Zdravie

Starať sa o zuby znamená starať sa o zdravie celého tela. Všetko je o prístupe lekára k pacientovi. V našej ordinácií disponujeme veľkým rozsahom zariadení, vďaka ktorým vieme pacientovi poskytnúť komplexnú starostlivosť a poskytujeme všetky zdravotné výkony vrátane menších chirurgických. Náš dentálny tím sa stará o celú ústnu dutinu klienta.

Krása

Plomby, korunky a implantáty sú na ceste za zdravým chrupom samozrejmosťou aj v našom zariadení, ale kto by nechcel, aby jeho zuby boli vždy žiarivo biele a krásne dopĺňali estetiku jeho tváre? V rámci našich služieb ponúkame bielene zubov najmodernejšími technológiami.

Prístup

Niektorí pacienti majú rozpaky zo zlého stavu vlastných zubov v dôsledku zlej starostlivosti o ne, alebo ich strach pochádza zo zlej predošlej skúsenosti počas zubného ošetrenia. V našom zdravotníckom zariadení kladieme dôraz na komfort pacienta a príjemnú komunikáciu, poskytujúc celý rad bonusových služieb vrátane WiFi pripojenia na internet čí šikovného online objednávkového systému. Príďte sa pozrieť, nezabudnite zobrať rodinu, partnera, kamaráta, ktorí na vás radi počkajú pri šálke kávy.

Prijímame nových pacientov!

Skvelé ceny, príjemné prostredie a množstvo doplnkových služieb. Tešíme sa na vašu návštevu!